EMEKLİLİK GÜNÜ SORGULAMA | Emekli Maaşı Sorgulama |Hesaplama| SGK | SSK |

EMEKLİLİK GÜNÜ SORGULAMA

4c emekli olma yaşı hesaplama

İş hayatımız boyunca sürekli olarak bir gün emekli olma hayali ile çalışır ve bunun sağlanması içinde bağlı olduğumuz kuruma belli bir miktar prim yatırırız. Yatırdığımız bu primler belli bir günü geçtikten sonra artık emekli olmaya hak kazanırız. İşte sizde emekli olmak için prim yatırıyor ve emekliliğinize kaç gün kaldığını merak ediyorsanız bu sayfada sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Sizde emeklilik gün sorgulama uygulamasından faydalanarak emekliliğinize kaç gün kaldığını öğrenebilirsiniz.

SSK Emeklilik Gün Sorgulama Nasıl Yapılır?

İlk olarak yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılacak olan sayfada cinsiyetinizi, doğum tarihinizi, hizmete başladığınız günü, SSK prim ödeme gün sayınızı, diğer sandıklara bağlı olarak ödediğiniz prim gün sayınızı, askerlik gün sayınızı, fiili gün sayınızı, yurtdışı gün sayınız ve 3600 günün dolduğu tarihi ilgili alanlara giriniz. Eğer maluliyet ya da erken yaşlanma durumunuz varsa onları da belirledikten sonra son olarak gönder butonuna basarak SSK emeklilik gün sorgulama işlemini yerine getirmiş olacaksınız.

SSK Emeklilik Günü Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

BAĞ-KUR Emeklilik Gün Sorgulama

Eğer BAĞ-KUR’ a bağlı olarak prim yatırmış ve ne zaman emekli olacağınızı merak ediyorsanız yazının devamında vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfadan sırası ile sizden istenilen bilgileri ilgili alanlara girmeniz gerekmektedir. İlk bölümde emeklilik türünü tam ya da kısmı olarak belirleyiniz. Daha sonra ise cinsiyet ve doğum tarihinizi belirleyiniz. İkinci kısımda ise maluliyetinizin var olup olmadığını eğer varsa derecesinin ne olduğunu belirleyiniz. Daha sonra erken yaşlanma varsa onu da belirleyiniz. Eğer bakıma muhtaç malul çocuğunuz varsa bunu da ilgili alanda belirledikten sonra son olarak tamam butonuna basarak BAĞ-KUR emeklilik günü sorgulama işlemini yerine getirmiş olacaksınız.

BAĞ-KUR Emeklilik Gün Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Emekli Sandığı Emeklilik Gün Sorgulama

Emekli Sandığı’na bağlı olarak prim yatırmış ve ne zaman emekli olacağınız merak ediyorsanız Emekli Sandığı emeklilik günü sorgulama işleminden faydalanabilirsiniz. İlk olarak aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Bu sayfada sizden istenilen bilgileri eksiksiz olarak gereken kısımlara girmeniz gerekmektedir. Öncelikle doğum tarihinizi gün, ay, yıl şeklinde giriniz ve cinsiyetinizi seçiniz. Daha sonra 23 Mayıs 2002’ye kadar olan SSK primlerinizin gün sayısını, ardından 23 Mayıs 2002’den sonraki SSK primlerinizin gün sayısını giriniz. Hizmete başladığınız ve hizmeti bıraktığınız tarihleri giriniz ve bu tarihler hangi sigorta türüne tabiyse hizmet türü kısmında belirtiniz. Ardından hesapla tuşuna basarak emeklilik gün sorgulamanızı tamamlayınız.

Emekli Sandığı Emeklilik Gün Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş