E-DEVLET SEVK EDİLECEK EĞİTİM MERKEZİ | Emekli Maaşı Sorgulama |Hesaplama| SGK | SSK |

E-DEVLET SEVK EDİLECEK EĞİTİM MERKEZİ

sevk edilecek eğitim merkezi

Bu yazıda sizlere E-Devlet kapısı ve E-Devlet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz sorgulama işlemlerinden olan E-Devlet sevk edilecek eğitim merkezi sorgulama işleminin nasıl yapılacağından bahsedeceğiz. E-Devlet kapısı, internetin hayatımıza daha da girmesi ve kolaylaştırmasıyla birlikte resmi işlemlerimizi sanal ortam üzerinden yapabilmemiz için kurulmuş bir internet uygulamasıdır. Sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden yaparak, herhangi bir resmi kuruma gitmeden bu işlemlerinizi çok daha kolay ve pratik bir biçimde belki de en önemlisi de zamandan büyük ölçüde tasarruf ederek yapabilme imkanına sahipsiniz.

E-Devlet Sevk Edilecek Eğitim Merkezi Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

E-Devlet işlemlerini yapabilmeniz için sizlere bir E-Devlet şifresi gerekmektedir. E-Devlet şifrenizi temin edebilmek için sizlere en yakın PTT kurumuna kimlik bilgilerinizle başvurmanız gerekmektedir. Kimlik bilgilerinize ihtiyaç duyulmasının sebebi ise E-Devlet şifresinin kişiye özgü bir şifre olmasıdır. Ayrıca E-Devlet şifrenizi elde ettikten sonra bir yere not ediniz ve lütfen kimseyle paylaşmayınız. PTT şubelerinden E-Devlet şifresinin temin edilme bedeli sadece 2 TL’dir. Şifrenizi temin ettikten sonra aşağıdaki adımları izleyerek E-Devlet sevk edilecek eğitim merkezi sorgulama işleminizi yapabileceksiniz.

  • İlk olarak sizlere yazının sonunda verilecek linke tıklamanız gerekmektedir.
  • Açılacak olan sayfa üzerinde yer alan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basarak sorgulama işlemini yapacak olacağınız sayfaya ulaşabileceksiniz.
  • Bu sayfada sizden birtakım kimlik ve şifre bilgisi istenmektedir. Gerekli boşluklara sırasıyla TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girip bu bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak E-Devlet sevk edilecek eğitim merkezi sorgulama işleminizi başarıyla gerçekleştirebilme imkanı bulacaksınız.

E-Devlet Sevk Edilecek Eğitim Merkezi Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş