SSK RANDEVU ALMA | Emekli Maaşı Sorgulama |Hesaplama| SGK | SSK |

SSK RANDEVU ALMA

gss

SSK randevu alma işlemini 3 şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar aşağıda listelenmiştir.

  1.  İnternet üzerinden SSK randevu Alma işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  2. SSK randevunuzu telefon üzerinden ALO 182’yi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.
  3. SSK randevunuzu direkt olarak hastanelerden de gerçekleştirebilirsiniz ancak bunun için sabah erken saatlerde hastanede bulunmanız gerekmektedir.

İnternet Üzerinden SSK Randevu Alma Nasıl Yapılır?

Aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıkladıktan sonra, sayfanın sağ bölümünde bulunan “RANDEVU AL” kısmında tıkladığınızda SSK randevu işleminizi gerçekleştirmeniz için karşınıza çıkan ekrandaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Ancak daha önceden SSK randevu alma sistemine giriş yapmamışsanız ve şifrenizi bilmiyorsanız sayfanın sol altında bulunan “Yeni Üye” butonuna tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurup şifrenizi belirleyiniz. Daha sonra randevu kısmından tercih ettiğiniz hastanenin poliklinik ve doktor tercihini de tamamlayarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Daha önceden sisteme giriş yapmış iseniz ve kaydınız var ise sisteme giriş yaptığınız an ekranda karşınıza çıkan bilgileri (TC kimlik no ve şifre) doldurunuz ve giriş butonuna tıklayarak SSK randevu alma sistemine giriş yapınız. Sonra yine tercih ettiğiniz hastanenin poliklinik ve doktor tercihini de tamamlayarak seçiminizi yapabilirsiniz.

İnternet Üzerinden SSK Randevu Alma İçin TIKLAYINIZ!

Telefon İle SSK Randevu Alma Nasıl Yapılır?

SSK randevu alma işleminizi telefon üzerinden ALO 182 Sağlık Bakanlığı’nı arayarak yapabilirsiniz. Çağrınızı karşılayan canlı operatöre randevu talebinde bulunan vatandaşın T.C Kimlik numarası verilir ve sonrasında operatör vatandaşın bilgilerini doğrular. Randevu almak istediğiniz hastane, poliklinik, hekim bilgilerinden uygun olan en az bir tanesini operatöre bildirdikten sonra, operatör uygun olan tarihi ve saati size iletir. Sizde seçiminizi yaparak SSK randevu alma işleminizi tamamlamış olursunuz.Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş