SSK Maaş Sorgulama | Emekli Maaşı Sorgulama |Hesaplama| SGK | SSK |

SSK MAAŞ SORGULAMA

ssk

Şifresiz SSK Maaş Sorgulama Nasıl Yapılır?

Kişisel bilgilerin korunması kapsamında SSK maaş sorgulamaları E-Devlet üzerinden de yapılabiliyordu. SGK, 15 Aralık 2011’den bu yana emekli maaşlarını kendi resmi sitesi üzerinden, şifresiz bir şekilde öğrenebilmeyi sağlamıştır. SSK maaş işlemleri, E-Devlet üzerindenE-Devlet şifresi ile sorgulanabileceği gibi SGK’nın resmi internet sitesinden de sorgulanabilir.

SSK maaş sorgulamayı şifresiz yapabilmek için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıkladıktan sonra açılan ekranda; T.C kimlik numaranızı, nüfusta kayıtlı olduğunuz ili, cilt numaranızı, doğum yılınızı giriniz. Sistemin size vermiş olduğu güvenlik kodunu yazdıktan sonra ‘sorgula’ butonuna tıklayarak emekli maaşınızı sorgulayabilirsiniz.

Şifresiz SSK Maaş Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Üzerinden SSK Maaş Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet üzerinden SSK maaş sorgulayabilmeniz için E-Devlet şifresi alma işleminizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Eğer şifreniz yoksa ve bilmiyorsanız en yakın PTT adresine gidip başvuruda bulunarak şifrenizi öğrenebilirsiniz. İşlem ücretini ödedikten sonrada şifrenizi alabilirsiniz.

Şifrenizi aldıktan sonra aşağıda verilen SSK maaş sorgulama linkine tıklayınız. Açılan sayfada kimliğinizi doğrulayınız. T.C kimlik numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yapınız. Buradan SSK Maaş Sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden SSK Maaş Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Aussie play casino no deposit bonus will make your gaming even more interesting!


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş