SSK HİZMET DÖKÜMÜ | Emekli Maaşı Sorgulama |Hesaplama| SGK | SSK |

SSK HİZMET DÖKÜMÜ

hizmet dökümü

SSK yeni adıyla 4A Sosyal Güvenlik Kurumu’nda birleşen kurumlar arasındadır. Bu kuruma bağlı olarak çalışan kişiler sunulan online hizmetleri basit birkaç işlem sonucunda kullanabilirler. Bu online hizmetler arasında bulunan bir diğer hizmet SSK hizmet dökümü alma işlemidir. SSK dökümü ile ilgili pek çok bilgiye yazımızdan erişebileceğiniz gibi bu işlemi E-Devlet kapısından E-Devlet şifresiyle yapabilirsiniz.

SSK hizmet dökümü şifre olmadan yapılabilen işlemlerden bir tanesiydi. E-SGM sisteminin sunduğu bu kolaylık sayesinde insanlar aktif olarak burayı kullanıyolardı ancak bu site sizlere şu anda çalışma aşamasında olduğu için hizmet verememektedir. Sitenin çalışması bittiğinde işleminizi bu siteden yapıp yapamayacağınız hakkında kesin bir bilgi yok. Bu yüzden tek yapmanız gereken E-Devlet portalı üzerinden işleminizi tamamlamanızdır.

E-Devlet Şifresi Yardımıyla SSK Hizmet Dökümü Nasıl Öğrenilir?

SSK hizmet dökümünüzü bu şekilde yapmak istiyorsanız öncelikle E-Devlet şifresine sahip olmalısınız. Eğer bir E-Devlet şifresine sahip değilseniz en yakın PTT şubesine giderek şifre için başvurunuzu yapabilirsiniz. Sizin için yazımızın altında bir link verdik bu linke tıklayınız. Önünüze açılan yeni sayfada “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğinizi seçiniz.

4a hizmet dökümü

Açılan sayfada “T.C. Kimlik Numarası” ve “E-Devlet Şifresi” bölümlerini doldurunuz ve “Sisteme Giriş Yap” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada “4A Hizmet Dökümü” seçeneğine tıklayınız.

sigorta sorgulama1

Böylece SGK hizmet dökümü işleminizi E-Devlet şifresi yardımıyla tamamlamış olabilir ve hizmet dökümünüze ulaşabilirsiniz.

E-Devlet Şifresi Yardımıyla SSK Hizmet Dökümü İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

 1. ÜZEYİR POYRAZ dedi ki:

  emeklisandığından emekliyim.emeklisandığı 4-C maaşımı nasılgörebilirim

 2. nazan aksay dedi ki:

  emekli maşşım ne kadar olur

 3. tahsin ceritlioğlu dedi ki:

  ssk sorgula

  1. Hurcan Karatas dedi ki:

   Yazımızda anlatılanları uygularsanız öğrenebilirsiniz.

 4. zeliha dedi ki:

  emekli olmama ne kadar kaldığını nasıl öğrenebilirim?

  1. Hürcan Karataş dedi ki:

   http://emeklimaasisorgulama.com/ne-zaman-emekli-olabilirim/
   yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş