SSK EMEKLİ MAAŞI HESAPLAMA | Emekli Maaşı Sorgulama |Hesaplama| SGK | SSK |

SSK EMEKLİ MAAŞI HESAPLAMA

emeklilik hesaplama

SSK emekli maaşı hesaplama, emekli olduğunuz zaman ne kadar maaş alacağınızı veya çalışır durumda olduğunuz zaman içerisinde ’emekli olduğunuz takdirde’ ne kadar emekli maaşı alacağınızı ve ne kadar emeklilik primi alacağınızı öğrenmenizi sağlar. Bizler de size, bu yazımızda SSK emekli maaşı hesaplama ile ilgili gereken bilgileri vereceğiz.

SSK Emekli Maaşı Hesaplama Nasıl Yapılır?

SSK emekli maaşı hesaplama işlemleri belirli kriterlere göre yapılmaktadır. Bunlardan bazıları; işe başlangıç tarihi, malullük veya iş gücü kaybının olup olmadığı bilgisidir. En önemlisi ise ilk kez SSK’lı olarak “işe başlangıç tarihi” dir. Yakın bir zamanda emekli olduysanız ve maaşınızın ne kadar olduğunu merak ediyorsanız Sosyal Güvenlik Kurumu’ nun resmi internet sitesinde vermiş olduğu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Aşağıda vermiş olduğumuz SSK emekli maaşı hesaplama için gereken bağlantıya tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İlk yapmanız gereken bağlantıya tıkladıktan sonra sizden istenilen bilgileri (T.C Kimlik no, SSK sicil no, baba adı, nüfusa kayıtlı bulunduğunuz il ve ilçe, doğum tarihi ) giriniz. Daha sonra ” Sorgula ” butonuna tıklayarak işleminizi tamamlamış olursunuz.

SSK Emekli Maaşı Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş