GSS BORÇ SORGULAMA | Emekli Maaşı Sorgulama |Hesaplama| SGK | SSK |

GSS BORÇ SORGULAMA

GSS Borç Sorgulama

GSS borç sorgulama işlemini gerçekleştirmek artık çok daha kolay. İnternet üzerinden zahmetsiz bir şekilde GSS borç sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca borç sorgulama nasıl yapılır diyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızın Genel Sağlık Sigortası borç sorgulama konusunda sizi yeterince bilgilendireceğini düşünüyoruz.

GSS Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu yazımızda verdiğimiz linke tıklayarak GSS borç sorgulama işleminize başlayabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra önünüze yeni bir sayfa açılacaktır. Daha sonrasında sırasıyla;

 • İlk olarak “Sorgu Türü” kısmında yer alan seçeneklerden “Diğer Ödemeler” seçeneğini seçiniz.
 • Daha sonra “Sorgu Tipi”kısmından “GSS Prim” seçeneğini seçiniz.
 • “Sicil No” kısmını da girdikten sonra sitenin vermiş olduğu  “Güvenlik Kodu” bölümünü de verildiği gibi doldurunuz ve bilgileri doğru olarak girdiğinizden emin olduktan sonra bir alt kısımda yer alan “Borç Sorgula” butonuna tıklayınız.

GSS Borç Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

 1. mevlüde vesek dedi ki:

  SLM lar Yurt disinda ikamet etmekteyim, Emekli müraacatimi yaptiktan sonra 5 ay sonrasi cevap aldim.Benim ögrenmek istedigim ne kadar zaman icerisinde ödeme yapmam gerek.

  simdiden tesekkürler

  1. Hürcan Karataş dedi ki:

   Size belirli bir tarih belirtmiş olmaları gerekir.

 2. MACİDE ŞAHİN dedi ki:

  EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİ NO;535630370
  VERGİ NO 7930056796
  T.C 28847392508

  BEN ZİRAAT BANKASINDAN EMEKLİ OLDUM .YUKARIADA YAZILI VERGİ NUMARASI İLE İŞ YERİ AÇTIM.30,04,2015 TARİHİNDE İŞYERİNİ KAPATTIM.BUNLARA AİT BELGELERİ15,09,2015 TARİHİNDE YURTİÇİ KARGO VE213685911414 GÖNDERİ KODU İLE EMEKLİ SANDIĞI ÖDEMELER DAİRE BAŞKANLIĞI BALGAT ADRESİNE GÖNDERİLDİ.AYRICA TELEFON İLE4693330 TAKİP NO DA İSTEK OLUŞTURULMUŞTUR.
  İSTEĞİM ODUR Kİ NİSAN 2015 DEN BERİ MAAŞIMDAN DESTEKLEME PİRİMİ HAKSİZ OLARAK KESİLMEKTE.HAKSIZ KESİLEN BU PİRİMLERİN HESABIMA İADESİ,BUNDAN BÖYLE KESİNTİMİN DURDURULMASINI ACİLEN TALEP ETMEKTEYİM.

  TELEFON NO; 05327060038 MACİDE ŞAHİN

  53.563.037.0
  EMEKLİ SİCİL NOLU EMEKLİ

  1. Hürcan Karataş dedi ki:

   Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş