EMEKLİ SANDIĞI SORGULAMA | Emekli Maaşı Sorgulama |Hesaplama| SGK | SSK |

EMEKLİ SANDIĞI SORGULAMA

emekli sandığı

Emekli Sandığı sorgulama işleminizi yaparak ne kadar emekli maaşı alacağınızı öğrenebilirsiniz. E-Devlet üzerinden yapabileceğiniz bu işlem için bir E-Devlet şifresi gerekmektedir. Hala bir E-Devlet şifreniz yoksa PTT bürosuna gidip başvuruda bulunmanız gerekmektedir. 2 TL karşılığında alabileceğiniz bu hizmet karşılığında Emekli Sandığı sorgulama dahil 22 devlet kapısıyla ilgili bütün sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Emekli Sandığı’yla ilgili şifresiz olarak bir sorgulama işlemi yapamazsınız. E-Devlet üzerinden güvenli bir şekilde yapabileceğiniz işlemler için E-Devlete giriş yapmanız gerekmektedir.

E-Devlet Üzerinden Emekli Sandığı Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Size vermiş olduğumuz talimatlar doğrultusunda işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ancak onun öncesinde bu işlemleri E-Devlet üzerinden yapacağınız için E-Devlet şifresi almanız gerekiyor. Daha sonra aşağıdaki adımlara göre ilerleyiniz. İlk olarak size vermiş olduğumuz internet linkine tıklayarak sorgulama işlemine başlayabilirsiniz. Linke tıkladıktan sonra:

 1. Kimliğimi şimdi doğrula butonuna basınız.
 2. Yeni gelen ekrana T.C. kimlik numaranızı yazınız.
 3. Almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi yazarak sisteme giriş yap butonuna basınız.
 4. Böylelikle Emekli Sandığı sorgulama işlemini tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Üzerinden Emekli Sandığı Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!Etiketler:

Yorumlar

 1. Sevim YEŞİLFİDAN EKEN dedi ki:

  07/.11.1979 yılında Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Vezneciler Kız Öğrenci Yurdunda 58181084 emekli sicil no’su ile işbaşı yaptım. 2200 göstergem derecem 1/4 .Kredi Yurtlar Kurumu Kuşadası Öğrenci Yurdunda Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktayım.15 07.2015 tarihinde emekliye ayrıldığımda ne kadar emekli ikramiyesi ve aylık maaşımın ne olacağının bilgisinin verilmesini rica ediyorum. Sevim Yeşilfidan Eken

  1. Hurcan Karatas dedi ki:

   Sitemizin emekli maaşı sorgulama sayfalarından yaklaşık olarak alacağınız maaşı hesaplayabilirsiniz.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş